N00041 | Stavební pozemek 947m2 v obci Hýskov

Beroun
10 000 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek v obci Hýskov, 5 km od Berouna o velikosti 947m2.
Pozemek s výhledem na okolí Berounky a přilehlých lesů je v klidné lokalitě původní, vilové zástavby a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy.
Pozemek je určen pro stavbu domu venkovského typu se sedlovou, popř. polovalbovou střechou se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím o velikosti zastavitelné plochy do 30%.
Veškeré inženýrské sítě jsou u hranice pozemku (bez zbudovaných přípojek).
Díky své poloze v údolí řeky Berounky, uprostřed lesnaté krajiny Křivoklátských lesů, je obec a její okolí vyhledávanou oblastí jak pro turistiku a rekreaci, tak zejména k trvalému bydlení, které nabízí současně klid a přesto je nedaleko hlavnímu městu, kde lze najít mnoho pracovních a volnočasových příležitostí.
Pozemek je v klidné lokalitě obce s přilehlou cyklostezkou „Po stopách králů“, na dohled od Berouna s výhledem do zástavbou naprosto nenarušené části Křivoklátska. Nově jsou v obci instalovány „stojany s nabíjecím dokem“ s elektrokoly Nextbike, v rámci projektu, který vznikl pod záštitou Nadace Tipsport s cílem o bezproblémové propojení Berouna s blízkým okolím.

  • Celková plocha:947 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Charakter okolní zástavby:obytná


Prodávající makléř

Penelope

Bc. Marie Velíková

Kontaktní formulář