N00124 | Prodej výrobní haly - truhlárny s možností bydlení G

Čimelice
11 500 000 Kč (za nemovitost)
cena včetně služeb RK

Nabízíme k prodeji budovu a k ní přilehlé pozemky, kde je v současné době provoz truhlářské dílny (možno zřídit jakýkoliv jiný druh podnikání - autodílna apod.). Nemovitost o velikosti užitné plochy 760m² lze využít pro podnikání a zároveň i pro bydlení. Dle projektové dokumentace probíhá finální rekonstrukce budovy (osazení novými okapy, okna, apod.)

Areál se nachází na klidném místě západního okraje intravilánu obce. V katastru nemovitostí je veden jako zemědělská stavba, byl však přebudován na areál výrobního charakteru.
V přízemí zděné budovy je truhlářská dílna (532m²) s veškerým zázemím - kanceláře, kuchyňský kout, sociální zařízení, skladovací a výrobní prostory. V 1.NP o výměře 228m², kam jsou vyvedeny veškeré dostupné sítě je možno zbudovat prostor pro bydlení (2-3bytové jednotky).
Pozemek o velikosti 450m², který je využíván jako manipulační prostor je celý zpevněn. Součástí prodeje jsou další pozemky o velikosti cca 1200m² vedené v KN jako orná půda. Zásoby a pracovní stroje nejsou součástí této nabídky, lze však o možném odkupu za velmi příznivou cenu jednat s majitelem.

Dostupná infrastruktura:

- asfaltová příjezdová komunikace + vnitroareálová zpevněná manipulační plocha
- elektřina (výhodou pro podnikání je 100A jistič)
- zdrojem vody je vlastní vydatná studna
- kanalizace svedena do kapacitní jímky

Z hlediska platné územně plánovací dokumentace je lokalita definovaná jako plocha výroby a skladování lehkého průmyslu včetně zemědělských staveb. Přípustný je provoz výrobních a technických zařízení, řemeslná výroba a nevýrobní služby, zařízení pro obchod a administrativu a další provozy a činnosti.

Objekt se nachází u hlavní silnice v obci Čimelice, okr. Písek avšak zároveň na okraji obce s velmi dobrou dopravní dostupností. Do prostor truhlárny se vjíždí po asfaltové obecní cestě.
Čimelice je příjemná obec s veškerou občanskou i dopravní vybaveností (MŠ, ZŠ, sportoviště, obchody, lékařská péče, restaurace, vlaková i autobusová zastávka). Obec leží na hlavní dopravní spojnici mezi Prahou a jihočeskými městy Písek, Strakonice, České Budějovice.

Podrobnější informace o předmětu prodeje, technické podklady, jakož i informace o způsobu prodeje Vám poskytne makléřka zakázky.

  • Celková plocha:1924 m2
  • Počet podlaží:2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:dobrý
  • Účel budovy:Výroba
  • Doprava:vlak; silnice; autobus
  • Elektřina:Elektro - 230 V; Elektro - 380 V
  • Voda:Voda - zdroj pro celý objekt
  • Topení:Lokální - tuhá paliva
  • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Bc. Marie Velíková

Kontaktní formulář