Reference

Reference udělena dne 7.10.2021 - Prodej RD Zdice

Služeb RK jsem využila při prodeji nemovitosti. Chci vyjádřit velký respekt k práci paní Jany Prokšové. Její jednání bylo vstřícné, upřímné a profesionální. K řešení každého problému byla vždy k dispozici buď osobně nebo telefonicky. Ještě chci zmínit, že RK lze plně důvěřovat. Děkuji Vám ! N.R. Berounsko

____________________________________________________________________________________________________

Reference udělena dne 14.6.2021 - Prodej pozemku ve Zbuzanech

Dobrý den, paní Krůtová,

děkujeme za velmi příjemný proces koupě pozemku. Velmi nás potěšil Váš pozitivní přístup a pravidelná věcná informovanost. Budeme Vás jen doporučovat!

Přejeme Vám krásné letní dny a v případě potřeby se na Vás obrátíme.

Se srdečním pozdravem

Jan Chylo a Hasan Zahirović

____________________________________________________________________________________________________

Reference udělěna dne 4.3.2021 - Prodej RD Rudná

Ráda bych poděkovala, touto cestou paní Haně Čechové, která během několika měsíců dokázala téměř nemožné. Bohužel jsem musela narychlo prodat nemovitost a zároveň jsem potřebovala koupit jinou. Paní Hana byla naprosto neuvěřitelná , vše co slíbila to také splnila. Nemusela jsem v podstatě nic zařizovat , až na pár podpisů. Vše bylo vždy perfektně připraveno, zařízeno , uspořádáno a hlavně její vstřícnost a ochota mě vždy překvapila. Ještě jednou moc děkuji a přeju jí mnoho slunečních dní.

Němečková Monika

____________________________________________________________________________________________________

Reference udělěna dne 1.6.2021 - Prodej pozemků Zbuzany

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Čechové a paní Krůtové.

Jsme tři sourozenci a maminka nám darovala pozemky. Bohužel se stalo, že jeden z nás se dostal do problémů a nezbylo, než nějaké to "políčko" prodat. 

Kamarádka mi doporučila nově se rozvíjející firmu Bezva RK. Firma je nová, leden 2021 a celý tým je zkušený a má dlouholetou praxi v oblasti realit.

Při každém jednání s námi paní Čechová i Krůtová jednaly s lidskostí, trpělivostí, s úsměvem a obě se velmi snažily nám pomoct v naší nepříjemné situaci. Obě jsou velmi profesionální a vstřícné. Úplně se vším nám pomohly. Ani jeden z nás neměl zkušenost s katastrální mapou, s prodejem pozemků a v neposlední řadě s vyřizováním všech náležitostí.

Vždy, když jsme všichni cokoli probírali, nám poradily a obě se staly "členy naší rodiny".

Paní Čechová i paní Krůtová mají na webových stránkách u svých jmen popis, proč se věnují této práci a proč jí mají rády.

NAPROSTO VŠECHNO CO TAM MAJÍ NAPSÁNO, SOUHLASÍ :-).

Oběma Vám patří náš veliký dík.

Za všechny tři sourozence, Zuzana Blažková

 


Reference udělěna dne 9.3.2021 - Prodej bytu 2+kk Beroun

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat paní Janě Prokšové z Bezva RK za prodej mé nemovitosti.

Slušné jednání, pomohla mi s dokumentací a vždy trpělivě odpověděla na mé dotazy, byl jsem pravidelně informován o celém průběhu prodeje nemovitosti. Vřele doporučuji na základě férového, rychlého a profesionálního přístupu.
S pozdravem

Ing. Ivo Macourek


Reference udělěna dne 18. 2. 2021 - Prodej Bytu 3+KK Praha-Jinonice

S realitní kanceláří jsme byli moc spokojeni. Prodávali jsme byt za účelem koupě domu. Když jsme si našli dům, který se nám líbil, dali jsme do prodeje byt, ale pouze s podmínkou, že ho prodáme - jen za účelem koupě tohoto konkrétního domu. P. Prokšová nám za pár dní našla kupce a celou transakci jsme mohli provést. Vše dobře dopadlo, spokojeni jsme byli my i rodina, která nám dům prodala.
Na základě svých zkušeností RK vřele doporučuji.

 

Ondřej Vodsloň


 

Reference udělěna dne 22. 2. 2021 - Prodej RD

Spolupráce s realitní makléřkou Janou Prokšovou při prodeji našeho rodinného domu byla nadstandardní nejenom po profesionální, ale i lidské stránce. Děkuji moc za vše a přeji mnoho pracovních úspěchů v realitách. 
 

Lenka Soukupová.