O společnosti


Realitní společnost Bezva RK s.r.o. byla založena profesionálním týmem s dlouholetými zkušenostmi poskytujícím široké spektrum realitních služeb.

Celý tým je zastoupen makléři dříve působícími v realitní společnosti České spořitelny a.s.

Po rozhodnutí České spořitelny ukončit realitní činnost zejména z důvodu směřování svých aktivit  finančním směrem, vznikla realitní společnost Bezva RK s.r.o. přistupující ke svým klientům stejným spolehlivým stylem, s cílem dosažení spokojenosti svých stálých i nových klientů.

Ačkoliv se specializujeme především na Středočeský kraj a Prahu, v naší nabídce naleznete nemovitosti z celé České republiky. Nabízíme veškeré služby spojené s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí, a to včetně služeb doplňkových, týkajících se např. odhadů tržních cen nemovitostí, odhadů pro účely dědického řízení, finančních služeb v kooperaci s Gepard Finance. Samozřejmostí je kompletní právní servis a též zajištění štítku PENB o energetické náročnosti budov.

Zásluhou našeho férového jednání a profesionálního přístupu se těšíme velké důvěře klientů, kteří se na nás opakovaně obrací. 

Cílem společnosti Bezva RK s.r.o. je především spokojenost klientů a kvalitně odvedená práce.

IMG_2498.JPG

IMG_2664.JPG

IMG_2650.JPG

 

Bc. Marie Velíková
Telefon: +420 728 868 626
E-mail: mvelikova@bezvark.cz

Osobní web - marievelikova.bezvark.cz

BRK_1.jpg

V oblasti realit se pohybuji již dlouhou dobu.  Zpočátku jsem působila na exekučním úřadě, kde jsem problematiku nemovitostí spravovala. Zde jsem se také seznámila s veškerou legislativou, která je k prodeji a převodu nemovitosti nezbytná. V realitní kanceláři jsem se rozhodla zúročit své znalosti. Osobní kontakt s klienty je velmi důležitou součástí mého zaměstnání. Vždy se snažím najít optimální řešení a dojít ke spokojenosti obou zúčastněných stran. Své klienty se snažím vždy poznat i z osobní stránky a najít pro ně optimální řešení při prodeji nebo koupi nemovitosti. Svou práci mám nesmírně ráda, protože v současné, značně virtuální době je pro mě důležitý osobní kontakt a každý obchod je výzvou, která posouvá mé znalosti a zkušenosti vždy o další kus dále.

 

Jana Prokšová
Telefon: +420 606 728 453
E-mail: jproksova@bezvark.cz

Osobní web - janaproksova.bezvark.cz

BRK_4 (1).jpg​​​​​

Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2015. Díky podpoře Realitní společnosti  České spořitelny  a mých kolegů  jsem získala spoustu užitečných zkušeností, nových informací  v oblasti prodeje a seznámila se s mnoha zajímavými lidmi. V roce 2016 jsem díky zrealizovaným úspěšným obchodům patřila mezi nejúspěšnější makléře v celé síti RSČS.
Nemám úzké zaměření na daný typ nemovitosti. Uvědomuji si, že realitní obchod není pouze o prodeji nemovitosti jako takové, ale jedná se především o řešení různé životní situace klientů a k tomu tak přistupuji.  Každá nemovitost je jedinečná, stejně tak jako její majitel. Proto je potřeba oběma dát patřičný čas a především odbornou péči. Nejdůležitější je správné vyhodnocení ceny v závislosti na stavu realitního trhu a zvolení odpovídajících marketingových nástrojů k dosažení maximální efektivnosti. 
Bude mi potěšením se s Vámi osobně setkat, abychom se poznali a sami posléze zhodnotíte, zda mohu být v tak důležitém životním kroku, jako je prodej nebo koupě domova přínosem.

 

 

Gabriela Krůtová
Telefon: +420 723 115 838
E-mail: gkrutova@bezvark.cz

Osobní web - gabrielakrutova.bezvark.cz

BRK_2.jpg

Být realitní makléřkou pro mne není jen práce, ale zároveň koníček a výzva.

V oboru pracuji od r. 2013, původně pod značkou České spořitelny, kde jsem získala mnoho zkušeností. Důležitý je pro mne osobní kontakt a nastavení příjemné spolupráce s klienty. Vždy dbám na to, abych zjistila potřeby klientů, získala jejich důvěru a celý proces prodeje tak probíhal klidně, pohodově a bezproblémově. Provádím klienty krok po kroku celým procesem – od určení správné ceny nemovitosti, poradenství v úpravě interiéru před nafocením, prezentace nemovitosti na inzertních serverech, až po vyhledání správného zájemce.

S klienty jsem v kontaktu po celou dobu prodejního procesu a nabízím i poprodejní servis a následnou péči. Pracuji tak, aby byli klienti spokojeni a největší odměna je pro mne poděkování klientů a následné doporučení jejich známým a příbuzným.

 

Hana Čechová
Telefon: +420 777 312 235
E-mail: hcechova@bezvark.cz

Osobní web - hanacechova.bezvark.cz

BRK_3 (1).jpg

„ Má práce mi přináší radost, plním realitní sny svých klientů.“
Nevnímám koupi a prodej nemovitostí jen jako obchod, vím, že jde vždy o důležité životní rozhodnutí. Snažím se vcítit do situace klientů, najít pro ně to nejlepší řešení, odborně poradit, zorganizovat celý obchod, zajistit maximální bezpečnost. 
Zakládám si na osobním přístupu, férovém a transparentním jednání. Přes 17 let praxe na realitním trhu mi umožnilo získat rozsáhlé zkušenosti, které nadále úročím. Při své činnosti využívám moderní technologie a poskytuji klientům komplexní servis v oblasti prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. 
Spokojení klienti a jejich důvěra jsou pro mě zavazující a zároveň mi dodávají chuť a elán do další práce.
Ráda Vás přivítám v  příjemném prostředí naší kanceláře, svěřte mi svou nemovitost, postarám se o ni se vší péčí.

 

 

 

Ochrana osobních údajů dle GDPR