O společnosti


Realitní společnost Bezva RK s.r.o. byla založena profesionálním týmem s dlouholetými zkušenostmi poskytujícím široké spektrum realitních služeb.

Celý tým je zastoupen makléři dříve působícími v realitní společnosti České spořitelny a.s.

Po rozhodnutí České spořitelny ukončit realitní činnost zejména z důvodu směřování svých aktivit  finančním směrem, vznikla realitní společnost Bezva RK s.r.o. přistupující ke svým klientům stejným spolehlivým stylem, s cílem dosažení spokojenosti svých stálých i nových klientů.

Ačkoliv se specializujeme především na Středočeský kraj a Prahu, v naší nabídce naleznete nemovitosti z celé České republiky. Nabízíme veškeré služby spojené s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí, a to včetně služeb doplňkových, týkajících se např. odhadů tržních cen nemovitostí, odhadů pro účely dědického řízení, finančních služeb v kooperaci s Gepard Finance. Samozřejmostí je kompletní právní servis a též zajištění štítku PENB o energetické náročnosti budov.

Zásluhou našeho férového jednání a profesionálního přístupu se těšíme velké důvěře klientů, kteří se na nás opakovaně obrací. 

Cílem společnosti Bezva RK s.r.o. je především spokojenost klientů a kvalitně odvedená práce.

IMG_2498.JPG

IMG_2664.JPG

IMG_2650.JPG

 

Ochrana osobních údajů dle GDPR