N00172 | Prodej bytu 4+kk o velikosti cca 100m², Praha 6 - Břevnov C

Bělohorská, Praha 6, Praha
17 472 000 Kč (za nemovitost)

Luxusní byt s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 98,8 m2 v projektu Via Carolina. Byt disponuje halou, obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, dvěma terasami, sklepní kójí a garážovým stáním.

Via Carolina:
Projekt Via Carolina se nachází v nádherné lokalitě v Praze 6 - Břevnov.
V bytovém bezbariérovém domě s vlastním výtahem se nachází 9 bytových jednotek, dispozičně 2+kk, 3+kk,4+kk s balkony, terasami či předzahrádkami, s možností parkování na krytých parkovacích stáních v přízemí bytového domu či venku přímo u domu. V přízemí domu se nachází i velký nebytový prostor. Tento projekt je vhodný nejen pro rodiny, páry či jednotlivce, ale také jako výborná investiční příležitost.

Projekt Via Carolina je velmi energeticky úsporný, jsou zde použity progresivní technologie a materiály. Zdrojem tepla jsou dvě silná tepelná čerpadla, doplněná podlahovým topením a chlazením s rekuperací v bytech. Vysoký komfort a úroveň bydlení zajišťují dřevohliníková okna s izolačním trojsklem s venkovními žaluziemi.

Úžasná lokalita se skvělou dopravní dostupností:
Pražská čtvrť Břevnov a zejména pak Bílá Hora, nabízí unikátní a neopakovatelný výhled na panorama hlavního města. Kompletní občanská vybavenost s množstvím obchodů v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy nebo na letišti Václava Havla. Bezprostřední blízkost parku Ladronka, obory Hvězda, letohrádku Hvězda, Břevnovského kláštera s pivovarem, koupaliště Petynka, Džbán, Divoká Šárka a lesopark Řepy. To vše činí z Břevnova jedno z nejprestižnějších míst pro rezidenční bydlení.

Bydlení v tomto projektu si zamilujete, ať už jste vyznavačem aktivního způsobu života v čistém přírodním prostředí nebo manažerem pracujícím v kanceláři v centru města, protože jak do přírody tak do centra města se dostanete stejně rychle. Ale proč byste opouštěli tak mimořádné výhledy, když ze své rozlehlé terasy můžete pozorovat pulzující město.
V tomto výjimečném projektu nabízíme i další typy bytů. Více na našich stránkách www.bezvark.cz

 • Dispozice bytu:4+kk
 • Podlaží v domě:4
 • Počet podlaží v domě:4
 • Celková podlahová plocha:98 m2
 • Druh objektu:smíšená
 • Stav objektu:novostavba
 • Vlastnictví:osobní
 • Energetická náročnost budovy:C - Úsporná
 • Energetický ukazatel
  podle vyhlášky:
  č. 264/2020 Sb.


Prodávající makléř

Penelope

Bc. Marie Velíková

Kontaktní formulář